WWW.KAGER.PLKAGERomania to promocja z wieloletnią tradycją, gdzie zarejestrowani Uczestnicy dokonujący zakupów produktów KAGER w okresie jej trwania otrzymują punkty, które zamieniają na dowolnie wybrane nagrody z Katalogu Nagród.


Wejdź do gry i ciesz się nagrodami!

Aby wziąć udział w promocji i rozpocząć zbieranie punktów na nagrody wystarczy:

  • w dniach od 1 lipca do 31 grudnia 2016 kupić produkty KAGER za minimalną kwotę 100 zł netto,
  • zarejestrować się w promocji podając NIP firmy, numer faktury potwierdzającej zakupy produktów KAGER oraz koniecznie aktualne: adres e-mail i nr telefonu komórkowego,
  • aktywować indywidualne konto w KAGERomanii postępując zgodnie z instrukcjami podanymi w mailu potwierdzającym rejestrację.

Zbieraj punkty

Od momentu aktywacji indywidualnego konta w KAGERomanii każde zakupy produktów KAGER, określone szczegółowo w regulaminie promocji, przeliczane są na punkty:

zakupy produktów KAGER (z wyłączeniem akumulatorów) o wartości 10 zł netto = 1 punkt, zakupy akumulatorów KAGER o wartości 10 zł netto = 0,5 punktu.

UWAGA!
W trakcie trwania KAGERomanii na jej Uczestników czeka wiele okazji na zdobycie dodatkowych punktów. Warto być na bieżąco!

Wymieniaj punkty na nagrody

Punkty zgromadzone w okresie trwania akcji można wymieniać na nagrody z Katalogu Nagród.

Logując się na indywidualne konto w KAGERomanii można sprawdzić liczbę zgromadzonych punktów, składać zamówienia na nagrody oraz śledzić informacje o stanie ich realizacji.

Kontaktuj się z nami

Wszyscy, którzy potrzebują informacji na temat promocji, a także oferty KAGER proszeni są o kontakt mailowy na adres: info@kageromania.pl.

Odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące KAGERomanii znajdują się w dziale Pytania i odpowiedzi.