ww.kager.pl ww.kager.plKAGERomania to promocja, w której zarejestrowani uczestnicy wszystkie zakupy produktów KAGER zamieniają na dowolnie wybrane nagrody z Katalogu Nagród. W tym roku na Uczestników czeka tez wiele innych okazji, w których będą mogli zdobywać dodatkowe punkty czy atrakcyjne nagrody.


Wejdź do gry! Ciesz się nagrodami!

Aby wziąć udział w promocji i rozpocząć zbieranie punktów na nagrody wystarczy:

  • W dniach od 1 stycznia do 31 grudnia 2015 kupić produkty KAGER za minimalną kwotę 100 zł netto.
  • Zarejestrować się w promocji podając NIP firmy, numer faktury potwierdzającej zakupy produktów KAGER oraz adres e-mail i telefon kontaktowy.
  • Aktywować swoje konto w KAGERomanii postępując zgodnie z instrukcjami podanymi w mailu potwierdzającym rejestrację.

Uwaga Uczestnicy KAGERomanii 2014!

Aby zbierać punkty na koncie promocji wystarczy dokonywać zakupów produktów KAGER w oddziałach Fota. Konto w KAGERomanii 2015 zostanie automatycznie aktywowane po naliczeniu pierwszych punktów.
Aby zamienić posiadane punkty na nagrody konieczna będzie akceptacja regulaminu, której można dokonać podczas logowania na koncie (posiadanym loginem (NIP) i hasłem).Zbieraj punkty:

Od momentu aktywowania konta w KAGERomanii każde zakupy produktów KAGER określone szczegółowo w regulaminie promocji przeliczane są na punkty:

10 zł = 1 punkt – zakupy produktów KAGER, z wyłączeniem akumulatorów

10 zł = 0,5 punktu – zakupy akumulatorów KAGER

(Akumulatory KAGER biorą udział w KAGEROMANII do 31 lipca 2015)

Wymieniaj punkty na nagrody

Zgromadzone punkty za zakupy dokonane w ciągu całego roku możesz wymieniać na nagrody z Katalogu Nagród.

Logując się na swoim koncie możesz sprawdzić liczbę zgromadzonych punktów, składać zamówienia na nagrody oraz śledzić informacje o stanie ich realizacji.

Walcz o dodatkowe nagrody

W tegorocznej edycji na Uczestników promocji czeka wiele niespodzianek i dodatkowych okazji na zdobycie atrakcyjnych nagród i dodatkowych punktów.

Odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziesz w dziale Pytania i odpowiedzi.